سرمربی ملی‌حفاری خوزستان مشخص شد

باشگاه ملی‌حفاری خوزستان سرمربی جدید خود برای فصل آینده لیگ برتر فوتسال را معرفی کرد. به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتسال ملی‌حفاری خوزستان فصل گذشته را با کیاوش علاسوند آغاز کرد و با محمدرضا داوودی‌نژاد به پایان رساند که در دور نخست لیگ برتر فوتسال در رده چهارم جدول قرار گرفت و در مرحله پلی‌آف نیز نتوانست به جمع چهار

باشگاه ملی‌حفاری خوزستان سرمربی جدید خود برای فصل آینده لیگ برتر فوتسال را معرفی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتسال ملی‌حفاری خوزستان فصل گذشته را با کیاوش علاسوند آغاز کرد و با محمدرضا داوودی‌نژاد به پایان رساند که در دور نخست لیگ برتر فوتسال در رده چهارم جدول قرار گرفت و در مرحله پلی‌آف نیز نتوانست به جمع چهار تیم برتر راه یابد تا نیمکت این تیم برای فصل جدید دچار تغییراتی شود.

 

یعقوب مراقی که سابقه چندین ساله حضور در تیم فوتسال ملی حفاری در قامت مربی و سرمربیگری در تیم لیگ یکی زاگرس خوزستان را برعهده داشت، امروز از  سوی امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران به‌عنوان  سرمربی جدید تیم ملی‌حفاری ایران انتخاب شد.

 

تیم فوتسال ملی‌حفاری همانند سال گذشته برای فصل جدید نیز در نظر دارد تا بیشتر نفرات خود را به بازیکنان خوزستانی اختصاص دهد و در صورت نیاز از بازیکنان باکیفیت غیربومی استفاده کند؛ ضمن اینکه مسؤولان این باشگاه عنوان کردند فعالیت تیم حفاری در نقل و انتقالات از فردا چهارشنبه آغاز خواهد شد.

 

 

منبع : ورزش3